Home konkursy SUKCESY NAJMŁOSSZYCH UCZNIÓW Z SAMORZĄDOWEGO ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W CHEŁMKU
SUKCESY NAJMŁOSSZYCH UCZNIÓW Z SAMORZĄDOWEGO ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W CHEŁMKU PDF Drukuj Email

Przedszkolaki i uczniowie klas najmłodszych z Samorządowego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Chełmku wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez FUNDACJĘ MAŁA ORKIESTRA WIELKIEJ POMOCY z siedzibą w Oświęcimiu.

Tematem konkursu była Dobroczynna Pisanka Wielkanocna. Jury konkursu wyłoniło jego laureatów i nagrodziło zwycięzców. Wśród nagrodzonych nie zabrakło najmłodszych dzieci z chełmeckiej dwójki:

I miejsce zajął Oliwier Jurkitewicz z kl. Ia

II miejsce zdobył Oskar Kozub z kl. Ic

Kamila Bisaga z Grupy „Motylki” w przedszkolu otrzymała wyróżnienie II stopnia

Milenka Bisaga z Grupy „Motylki” w przedszkolu zdobyła wyróżnienie III stopnia.

Dzieci uczestniczyły w uroczystości podsumowania konkursu w Oświęcimskim Centrum Kultury. Tam wręczono im nagrody oraz dyplomy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.