ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Home z życia przedszkola MISIE POZNAJĄ ZAWÓD FOTOGRAF-REPORTER
MISIE POZNAJĄ ZAWÓD FOTOGRAF-REPORTER PDF Drukuj Email

W czwartek odwiedził nas tata Krzysia - Pan Paweł, który zajmuje się fotografowaniem i relacjonowaniem wydarzeń w naszej gminie. Starszaki miały możliwość zobaczenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Nasz gość w bardzo atrakcyjny sposób przybliżył dzieciom zawód fotografa- reportera. „Misie”z zaciekawieniem słuchały jak pan opowiada o swojej pracy i o tym, jak spotyka ciekawych ludzi, z którymi rozmawia, a następnie ich fotografuje. Największą radość sprawił Fotografprzedszkolakom, gdy robił im zdjęcia.

Zajęcia tak bardzo podobały się „Misiom”, że wieluz nich postanowiło zostać fotografem.

 Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi i zapraszamy ponownie.