ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Home z życia przedszkola DZIEŃ UŚMIECHU
DZIEŃ UŚMIECHU PDF Drukuj Email

24 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu. Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Z czasem Ball był coraz bardziej zaniepokojony komercjalizacją żółtego znaczka i tym, że ludzie zapomnieli o jego oryginalnym przesłaniu. W ten sposób wpadł na pomysł zorganizowania Światowego Dnia Uśmiechu – dnia, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom.

Z tej okazji przedszkolaki wzięły udział we wspólnych zabawach z uśmiechem:rozpoznawały minki wyróżniając wesołe, poznały powiedzonka związane ze śmiechem, bawiły się z wesołą piosenką, zabawą integracyjną. Z dużym zaangażowaniem rysowały wesołą twarz z uśmiechem „od ucha do ucha”.

MOTYLKI

KOTKI

SŁONECZKA

PSZCZÓŁKI

BIEDRONECZKI