ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Home z życia przedszkola PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZAWÓD MUZYKA
PSZCZÓŁKI POZNAJĄ ZAWÓD MUZYKA PDF Drukuj Email

25 października grupę „Pszczółki” odwiedził nietypowy gość. Był nim muzyk. Dzięki Panu Sebastianowi dzieci poznały zawód muzyka, słuchały informacji na temat orkiestry oraz tego, kto nią dyryguje. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem słuchały utworów granych na trąbce oraz odgadywały je. Pan opowiedział także, że każdy muzyk, tak jak sportowiec musi mieć tzw. „rozgrzewkę”. Dzieci wspólnie z gościem próbowały wykonać ćwiczenia oddechowe. Dzięki temu spotkaniu dzieci mogły zobaczyć trąbkę, usłyszeć jej brzmienie oraz spędzić miło czas.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie!