ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Home z życia przedszkola PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA- MOTYLKI
PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA- MOTYLKI PDF Drukuj Email

26.10.2018r. przedszkolaki z grupy „Motylki”, w ramach uczestnictwa w Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, wzięły udział w zajęciach mających na celu zapoznanie dzieci ze strojem ludowym naszego regionu. Dzieci zapoznały się z bogato zdobionym ubiorem krakowskim, który jako jedyny spośród polskich strojów ludowych uznawany jest dziś za narodowy. Miały możliwość przymierzyć poszczególne elementy stroju takie jak wianek, czapka krakuska czy kaftan z ciemnego sukna. Efektem zajęć jest również grupowa praca plastyczna.

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny jest odpowiedzią na wyjątkowe świętoPolaków -100 rocznicę odzyskania niepodległości. Prowadzone w ramach projektu zajęcia mają na celu kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwianie na piękno, folklor i tradycje Polski.