ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Home z życia przedszkola ZAWODY SPORTOWE „BIAŁO-CZERWONI”
ZAWODY SPORTOWE „BIAŁO-CZERWONI” PDF Drukuj Email

      W ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości” dzieci z grup „Biedroneczki” i „Kwiatuszki” wzięły udział w zawodach sportowych pod hasłem „Biało-Czerwoni”. Celem tych zawodów była integracja grup przedszkolnych, kształtowanie zasad zdrowej rywalizacji i wdrażanie do aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu. Dzieci starsze z grupy „Biedroneczki” dzielnie zmagały się w konkurencjach sportowych, a dzieci młodsze z grupy „Kwiatuszki” dopingowały swoich starszych kolegów. Atmosfera na zawodach była wspaniała, jak na prawdziwym turnieju sportowym. Dzieci pokonywały konkurencje zgodnie z zasadami fair play. Na zakończenie otrzymały medale za udział w tym wydarzeniu sportowym.

     Wszyscy bawili się znakomicie, zarówno zawodnicy, jak i kibice.