Home z życia przedszkola ROK SZKOLNY 2018/2019 DZIEŃ MAMAY I TATY W GRUPIE "BIEDRONECZKI"
DZIEŃ MAMAY I TATY W GRUPIE "BIEDRONECZKI" PDF Drukuj Email

W dniu 22.05.2019 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Grupa „Biedroneczki” zaprezentowała swoim najbliższym przedstawienie pt. „Przygody Jasia i Małgosi”, będące współczesną adaptacją bajki „Jaś i Małgosia”. Spektakl poruszał ważne zagadnienia bezpieczeństwa: jak zachować się wobec nieznajomych. Kolejnym ważnym zagadnieniem, jakie poruszało to przedstawienie była miłość oraz troska rodziców.

Gra małych aktorów, oprawa muzyczna, tańce, piękne kostiumy oraz scenografia – wszystko to zachwyciło zgromadzonych gości. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.

                Po spektaklu dzieci wręczyły upominki rodzicom i wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.