ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Home z życia przedszkola PSZCZÓŁKI NA RANCZU ARTEMIDY
PSZCZÓŁKI NA RANCZU ARTEMIDY PDF Drukuj Email

Od samego poranka, 17 maja 2019 roku, u naszych przedszkolnych „Pszczółek” panował radosny nastrój. Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały wyjazdu na „Ranczo Artemidy”. W tym dniu spotkało je wiele atrakcji związanych z jazdą konną, przejazdem bryczką, oglądaniem zwierząt wiejskich, a także pawi, które pokazywały swoje piękne ogony. Dzieci brały udział w warsztatach zielarskich, gdzie tworzyły własne obrazki z roślin oraz ogrodniczych, w których sadziły kwiaty- niecierpki.

Wiele radości sprawiło dzieciom dojenie sztucznej krowy oraz pisanie piórem. Na zakończenie Pszczółki spróbowały zupy z jadalnych ziół oraz zjadły pyszną kiełbaskę z grilla. Emocjom nie było końca, a dobry nastrój utrzymywał się do samego końca wycieczki. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę podczas wycieczki!