ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Home z życia przedszkola WYSTĘP GRUPY „BIEDRONECZKI” NA SCENIE MOKSiR-u
WYSTĘP GRUPY „BIEDRONECZKI” NA SCENIE MOKSiR-u PDF Drukuj Email

W dniu 31.05.2019 r. na scenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpiła grupa „Biedroneczki” i zaprezentowała spektakl pt. „Przygody Jasia i Małgosi” szerszej publiczności: dzieciom i ich rodzinom z terenu gminy Chełmek, paniom vice-dyrektorkom SZSP nr 2 w Chełmku, kadrze nauczycielskiej Samorządowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, pracownikom obsługi oraz paniom seniorkom ze Stowarzyszenia „Rodzina Kolpinga”.

Mali aktorzy znakomicie wczuli się w swoje role. Oprawa muzyczna, piękne kostiumy, tańce oraz scenografia wzbudziły zachwyt widowni. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Występ bardzo podobał się publiczności.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach kostiumów do przedstawienia.