ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Home z życia przedszkola "SŁONECZKA" W KRAKOWIE
"SŁONECZKA" W KRAKOWIE PDF Drukuj Email

18 czerwca 2016r „SŁONECZKA” wybrały się do KLOCKOLANDU w Krakowie. Podczas pobytu w centrum nauki i zabawy dzieci uczestniczyły w projekcie "Tajemnicze królestwo zwierząt".

Starsze „Słoneczka”, na warsztatach zbudowały ROBOzwierzaka młodsze w tym czasie budowały z klocków Duplo wspaniałą żyrafę w zagrodzie. Po warsztatach wszystkie spędziły aktywnie czas w strefie interaktywnej. Tu dzieci wspaniale się bawiły mogąc wprawiać w ruch przygotowane w gablotach roboty, różne pojazdy, makiety z filmów np. Gwiezdnych wojen.

Dużym zainteresowaniem cieszyły makiety z kolejkami torowym, dźwig oraz wąż, który po przybliżeniu palca kąsił. Świetnie bawiły się przy wyrzucanym bączku. Po zabawach chętnie zjedły drugie śniadanie. Pełni wrażeń, po tak mile spędzonym czasie,Traktem Królewskim przeszły psd Wawel do Smoka Wawelskiego.

W pobliżu smoka „Słoneczka” przekąsiły małe co nie co i wyruszyły do Krakowskiego ZOO, gdzie spotkały :słonie, goryle, pingwiny, żyrafy, wielbłądy i duże koty.

Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.