ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Home z życia przedszkola KOTKI W MINI ZOO W INWAŁDZIE
KOTKI W MINI ZOO W INWAŁDZIE PDF Drukuj Email

Dzieci i rodzice z grupy „Kotki” w dniu 11 czerwca wybrały się na wycieczkę do Mini ZOO Kucyk w Inwałdzie. W tym dniu spotkało nas wiele atrakcji związanych z przejazdem ciuchcią z parkingu Średniowiecznej Warowni do Mini ZOO, zwiedzaniem Mini ZOO - oglądanie zwierząt i ptaków różnego gatunku. Każdy miał sposobność nakarmienia niektórych zwierząt specjalnie przygotowaną karmą.Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych – malowanie na szkle.

Dzieci miały także czas na odrobinę szaleństwa na placu zabaw.  Spacer po Mini Zoo „Kucyk” zapewnił dawkę pożytecznej wiedzy, odpoczynek i obcowanie na łonie natury, dostarczył także moc niezapomnianych wrażeń!