ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Home z życia przedszkola ROK SZKOLNY 2019/2020 JAK MARYSIA MAŁA, SŁONKO ZŁAPAĆ CHCIAŁA
JAK MARYSIA MAŁA, SŁONKO ZŁAPAĆ CHCIAŁA PDF Drukuj Email

15 października 2019 roku nasze przedszkole odwiedzili aktorzy ze Studia Teatralnego „Skrzat” z Krakowa. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Jak Marysia mała słonko złapać chciała”. Główna bohaterka Marysia zabrała wszystkie dzieci w magiczną wyprawę w celu złapania Słoneczka, które co jakiś czas ukazywało się dziewczynce, aby zaraz potem się schować. W wędrówce bardzo pomocne były siedmiomilowe buty podarowane Marysi przez szewca oraz pan lotnik.

Życzliwych osób w tej bajce nie brakuje i dziewczynce pomagają różne osoby oraz dzieci. Urokowi całemu przedstawieniu, oprócz doskonałej gry aktorskiej, dodały barwne stroje aktorów oraz odpowiednio dobrana muzyka, a wszyscy widzowie mogli przekonać się, że pomimo trudności i napotkanych na swojej drodze przeszkód, trzeba dążyć do celu i nie poddawać się.