Home z życia przedszkola ROK SZKOLNY 2019/2020 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- MISIE
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- MISIE PDF Drukuj Email

Dzieci z grupy „Misie” 3-latki 21 października 2019 r. miały swoją pierwszą ważną, przedszkolną uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka.

W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki w odświętnych strojach wystąpiły z pokazem artystycznym. Następnie w obecności rodziców złożyły uroczyste ślubowanie. Przysięgę, złożyli również rodzice przyrzekając, że będą pomagać swoim dzieciom i czynnie uczestniczyć w życiu przedszkola.

Pani Dyrektor Iwona Bochenek magicznym piórem pasowała dzieci na prawdziwych przedszkolaków.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolaczek otrzymał dyplom pasowania i pięknego pluszowego misia ze swoim imieniem.

To był naprawdę wyjątkowy dzień i na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci.

GRATULUJEMY  PRZEDSZKOLAKOM I ŻYCZYMY IM OWOCNEGO, BOGATEGO W DOŚWIADCZENIA  POBYTU W PRZEDSZKOLU.