ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Home z życia przedszkola ROK SZKOLNY 2019/2020 ZORRO I KOLEJKOWO- WYCIECZKA AUTOKAROWA "SŁONECZEK"
ZORRO I KOLEJKOWO- WYCIECZKA AUTOKAROWA "SŁONECZEK" PDF Drukuj Email

Dzieci z grupy „SŁONECZKA” 7 listopada wyjechały na wycieczkę do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl „Zorro”i Kolejkowa w Gliwicach.

W teatrze im. Jana Dormana, dzieci przeniosły się do rozpalonego słońcem Meksyku, gdzie dręczona przez okrutnego Gubernatora ludności wypatruje bohatera. Wraz z Don Diego di Ahuilera zwanym El Zorro przeżyły najgorętszą przygodę. Zorro walczył o dobro, by wśród tętentu kopyt, świstów szpad ocalić Nuevo Leon.

Atrakcja Kolejkowo to miejsce, które przeniosło Słoneczka do niesamowitego świata, pomniejszonego 25 razy!. Po Kolejkowie poruszają się pociągi oraz samochody. To także jedyna makieta w Polsce, na której pływa statek. W Kolejkowie zmianie ulegają pory dnia. Dzień w atrakcji Kolejkowo trwa 9 minut, po których następuje noc; zapalają się uliczne latarnie oraz światła w budynkach. Jest pięknie!
Po zwiedzaniu dzieci z uśmiechem na ustach i głowami pełnymi wrażeń wróciły do przedszkola.