Kochana Babciu, Kochany Dziadku!
Czas jak koło szybko krąży,
rok za rokiem szybko mija.
Z życzeniami wnuczek dąży,
niech Wam tylko szczęście sprzyja.


21 i  22 stycznia są dla przedszkolaków bardzo ważne, ponieważ w tym czasie obchodzi się uroczyście Dzień Babci i Dziadka.

Wszyscy wiemy, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować. Wnuczęta uczciły to święto składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowując laurki oraz upominki. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek.

Życzymy zdrowia, miłości i szacunku oraz dziękujemy za przekazywaną mądrość życiową, doświadczenie, wszelakie rady w trosce o ukochane wnuki.

KOCHANI DZIADKOWIE!

JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

KOTKI

MOTYLKI

PSZCZÓŁKI

SÓWKI

BIEDRONKI