19 września dzieci z grupy „Misie” wraz z Paniami oraz Rodzicami wyruszyły na wycieczkę do Krakowa. 
Pierwszą atrakcją tego dnia były warsztaty w Manufakturze „CiuCiu Artist”. Dzieci mogły zobaczyć w jaki sposób powstają przepyszne cukierki, spróbować wykonanych na miejscu karmelków, a także same przygotować słodkości – kolorowe i słodkie lizaki. 

Kolejnym punktem wycieczki był spacer po krakowskim rynku, gdzie największa atrakcją było dokarmianie gołębi. Ostatnim przystankiem w czasie wyprawy do Krakowa był Teatr Groteska. Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły losy Koziołka i jego przyjaciół w przedstawieniu pt. „Nie płacz, Koziołku”. Spektakl wszystkim bardzo się podobał, a po jego zakończeniu dzieci nagrodziły aktorów owacjami na stojąco.    

To był wspaniały i pełen wrażeń dzień w grupie „Misie”!