NIESPODZIANKA od RADY RODZICÓW

Rada Rodziców, uwzględniając potrzeby placówki, ufundowała do przedszkola  głośnik Power audio MANTA SPK5310Pro. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii urządzenie zapewnia muzykę na najwyższym poziomie. Do kolumny Power audio MANTA SPK5310Pro, można podłączyć akcesoria takie jak: telefon, tablet, smartfon, karta pamięci SD czy laptop i wiele innych. Dzięki temu, w każdym momencie może brzmieć ulubiona muzyka. Do głośnika można podłączyć też mikrofon. Oprócz wymienionych funkcji kolumna Power audio MANTA SPK5310Pro służy jako dodatkowy element oświetlenia. Najważniejsze funkcje to m.in. efekty świetlne Disco Equalizer, funkcja nagrywania, funkcja pierwszego mikrofonu i technologia TWS.

Dziękujemy Radzie Rodziców za prezent. Umożliwi on profesjonalną organizację uroczystości i przedsięwzięć na terenie placówki.

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za I półrocze roku szkolnego 2023/2024