Babciu oraz Dziadku –
bardzo Was kochamy!
Za to, że jesteście!
Za to, że Was mamy!

We wtorek, 23. stycznia dzieci z grupy ,,Motylki” od samego rana niecierpliwie wyczekiwały zaproszonych gości. W tym dniu bowiem do przedszkola przybyły ukochane babcie i dziadziusie na uroczystość z okazji ich święta. Starszaki przygotowały spektakl słowno-muzyczny pt. ,,Wielka podróż z Babcią i Dziadkiem”, podczas którego zabrały najbliższych na wycieczkę dookoła świata. Prezentując kolejne strony atlasu oraz poprzez humorystyczne wiersze dzieci opowiedziały o przygodach na poszczególnych kontynentach, z kolei zaprezentowane układy taneczne takie jak ,,Waka, waka”, taniec z wachlarzami, country, piosenka o kangurze, zabawa przy piosence ,,Pingwin”, zorba, walc oraz krakowiak sprawiły, że mogliśmy poczuć klimat Afryki, Azji, Ameryki, Australii, Antarktydy oraz Europy. ,,Motylki” zaśpiewały również piosenki, w których wyraziły swoją wdzięczność, a także miłość wobec babć i dziadziusiów.  Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim gościom przygotowane upominki – laurki oraz magnesy w kształcie serduszka. Były to wyjątkowo radosne, jak również wzruszające chwile, uściskom i buziakom nie było końca!

Kochanym Babciom i Dziadziusiom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i samych pogodnych dni! Dziękujemy Państwu za przybycie!