Kochani Rodzice!
Dziś wielką wdzięczność czuję,

i z serca Wam dziękuję –
za dane mi życie i wychowanie,
za Wasze o mnie starania.
Za trud, za pracę, za poświęcenie,
noce nieprzespane i Wasze zmęczenie.
Za wszystko z serca dziękuję i serdecznie całuję!

19. maja dzieci z grupy ,,Motylki” miały zaszczyt gościć swoich najbliższych na uroczystości przedszkolnej z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki poprzez recytację wierszy, prezentację tańców i śpiew piosenek przedstawiły historię miłosną rodziców.

Był to długo wyczekiwany dzień dla naszych ,,Motylków” – wielką radość przyniosło im sprawienie niespodzianki ukochanym rodzicom. Mali artyści zostali nagrodzeni brawami, a następnie pobiegli z upominkami i buziakami do najbliższych.

Wszystkim Rodzicom bardzo dziękujemy za obecność i składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta!

Wychowawcy grupy