25 maja w grupie ,,Motylki” odbyło się długo wyczekiwane wydarzenie – uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Dzieci były bardzo szczęśliwe mogąc uczcić to wyjątkowe święto, goszcząc swoich rodziców w przedszkolu.
Od samego rana starannie uczestniczyły w przygotowaniach,
dekoracji sali i z podekscytowaniem oczekiwały na przybycie gości.

Przedszkolaki ubrane w odświętne stroje wspaniale zaprezentowały się poprzez recytację wierszy, śpiew oraz tańce, chcąc wyrazić swoją wdzięczność za miłość i trud wychowania. Występ małych artystów został nagrodzony przez rodziców gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości ,,Motylki” z ogromną radością wręczyły przygotowane upominki dla mamy i taty – słodkie korale oraz krawaty.

Wszystkim rodzicom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta!