Pierwsze tygodnie września to czas adaptacji dla maluszków i powrotu po wakacjach dla starszych dzieci, które kontynuują swoją edukację przedszkolną. Jest to doskonały czas by rozwijać w nich naturalną ciekawość świata oraz ich zainteresowania – zadanie to mają spełniać przygotowane przez wychowawców kąciki tematyczne, znajdujące się w sali dydaktycznej. Kącik książki, plastyczny, puzzli i gier, kuchenny, klocków, lalek czy samochodów – to miejsca, które ukierunkowują aktywność przedszkolaków podczas zabawy swobodnej.

W sali naszych ,,Motylków” powstał również kącik zainteresowań – aktualnie znajdują się w nim ilustracje związane z tematyką dinozaurów oraz model szkieletu tyranozaura – niczym w muzeum. Przedszkolaki są zachwycone nowym, niezwykłym mieszkańcem naszej sali i czują się jak prawdziwi archeolodzy.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI MARIOLI KRZECZKOWSKIEJ ORAZ PANI ANNIE GROCHAL ZA UDOSTĘPNIENIE NAM MODELU DINOZAURA!