„Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas!

Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz.

Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami,

odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami.”

13.06.2022r. grupa „Sówki” zaprosiła Panią Dyrektor, pracowników przedszkola oraz swoich rodziców na najważniejsze wydarzenie – zakończenie edukacji przedszkolnej.

Dzieci przez kilka tygodni przygotowywały się do tego wielkiego dla nich dnia. Na początku dzieci zaprosiły wszystkich swoich gości na występ, a później z uśmiechem i dumą zatańczyły poloneza. Powspominały cztery lata pobytu w przedszkolu, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły taniec. Po zakończeniu przedstawienia przedszkolaki wspólnie z rodzicami mieli okazję zobaczyć prezentacje, na której były wszystkie zdjęcia z każdego wydarzenia Na koniec dzieci z uśmiechem podziękowały wszystkim gościom za przybycie.

Drodzy Rodzice bardzo dziękujemy Wam za wspaniałą i owocną współpracę, za zaangażowanie się
w życie przedszkola i naszej grupy!