Artur dalej kontynuuje swoją przygodę szachową. Jego największym osiągnięciem w tym roku było zdobycie III miejsca na Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w szachach do lat 7, gdzie reprezentował nasze przedszkole.

Artur może pochwalić się takimi osiągnięciami oraz grą na następujących turniejach szachowych:

• Mistrzostwa Polski Chłopców do lat 6 w Poroninie: – zajął 7 miejsce
  • I Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zbrosławice do lat 11: – zajął 2 miejsce
  • Turniej w Parku Techniki Wojskowej: – zajął 4 miejsce w grupie do lat 7.
  • Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2021 do lat 8: – zajął 7 miejsce w grupie do lat 8. – najlepszy 6 latek na Śląsku.
  • Turniej szachowy przedszkolak w Rząsce: – zajął 1 miejsce Turniej Szachowy o tytuł mistrza Sosnowca do lat 14: – dostał się do finału (najlepsza 10). – nagroda dla najmłodszego uczestnika
  • IV Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg (na 60 lecie Tarnobrzeskiego Klubu Sportowego)- Grupa D do lat 7. – zajął 1 miejsce w grupie do lat 7
  • Otwarte Mistrzostwa Małopolski w szachach do lat 7: – zajął 3 miejsce do lat 6 – zajął 10 miejsce do lat 7.

Bardzo dużym wyróżnieniem i spełnieniem marzeń wielu młodych szachistów było spotkanie na Otwartych Mistrzostwach Małopolski z arcymistrzem Janem Krzysztofem Dudą .