23 czerwca „SŁONECZKA”  wspólnie ze swoimi rodzicami odwiedziły Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu Zawodziu w Beskidzie Śląskim. Dzieci miały możliwość zobaczenia różnych zwierząt w naturalnych warunkach /żubry, jelenie szlachetne, sarny, dziki, żbiki, jenoty, muflony i daniele.
W sokolarni i sowiarni zobaczyły ptaki drapieżne i sowy.

Dowiedziały się o ich trybie życia i zwyczajach. Obserwowały ptaki w czasie ich różnych rodzajów lotów. Dzieci odwiedziły także część rekreacyjną i przechadzały się aleję bajkową z ruchomymi ekspozycjami znanych bajek np.: np. Czerwony Kapturek, Pinokio, Trzy Świnki czy Kopciuszek. Był też czas na odpoczynek i przekąski. Wesoło, ale też szybko upłynął czas w Leśnym Parku Niespodzianek. Bezpiecznie i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

TO BYŁA UDANA WYCIECZKA.