Jak co roku w karnawale odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal karnawałowy”.
W tym dniu przenieśliśmy się do krainy bajek.
Rodzice przygotowali dla swoich pociech ciekawe i barwne stroje karnawałowe,
a ich pomysłowość nie miała granic.
Na balu nie zabrakło policjantów, strażaków, spidermanów, księżniczek, wróżek,
pojawiły się także postacie z ulubionych bajek – Czerwony Kapturek,
Syrenka czy Królewna Śnieżka.

Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie,
a skoczna i rytmiczna muzyka w wykonaniu pana Wodzireja zachęcała je do tańców.
Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia.

Przedszkolaki wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.
Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękuję nauczycielom wychowania przedszkolnego za piękną dekorację sal oraz ogromne zaangażowanie w przygotowanie i przebieg balu karnawałowego. Pracownikom obsługi dziękuję za pomoc w organizacji zabawy.

Rodzicom przedszkolaków składam podziękowanie za zaangażowanie w przygotowanie spotkania karnawałowego w poszczególnych grupach.

Iwona Bochenek

ZAJĄCZKI