W październiku w naszym przedszkolu odbył się konkurs pt. ,,Jarzynowe miasta”. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu z jarzyn stworka, zwierzątka lub budynku z wymyślonej przez siebie krainy. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami wykazali się niezwykłą kreatywnością i chętnie wzięli udział w konkursie – otrzymaliśmy 34 prace. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła trzy najlepsze, wyróżniono także jedną najciekawszą pracę z każdej grupy przedszkolnej. Niesamowite dzieła uczestników konkursu stanowiły niecodzienną wystawę, na którą przybyły wszystkie przedszkolaki, by podziwiać wspaniałe wytwory rówieśników, a także młodszych i starszych koleżanek/ kolegów z przedszkola. 9 listopada dzieci otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom!

I miejsce: Antonina Kasperczyk z grupy ,,Sówki”

II miejsce: Iga Kowalczyk z grupy ,,Pszczółki”

III miejsce: Franciszek Klimczyk z grupy ,,Kwiatuszki”

Wyróżnienia:

Gr. ,,Zajączki”: Hubert Szyjka

Gr. ,,Sówki”: Nikodem Witkowski

Gr. ,,Pszczółki”: Klara Grzonka

Gr. ,,Kwiatuszki”: Hania Pasterak

Gr. ,,Motylki”: Anita Drąg

Gr. ,,Biedronki”: Jakub Łukasik

Gr. ,,Misie”: Szymon Kręźlewicz

Gr. ,,Słoneczka”: Hubert Poznański