Zbliżające się święta sprawiają, że wszyscy myślimy o tradycjach i rodzinnych zwyczajach związanych z Wielkanocą. Przedszkolaki
z grupy „Motylki” starannie przygotowują się do świąt. Pielęgnując tradycję ozdabiania jajek, samodzielnie wykonały pisanki,
które umieściły w przygotowanych wcześniej koszyczkach wielkanocnych.

Podczas zajęć szeroko omawialiśmy tradycję przygotowywania palm, rozmawialiśmy o tym, co powinno się znaleźć na stole podczas rodzinnego, wielkanocnego śniadania i oczywiście na czym polega i skąd wzięła się tradycja poniedziałkowego śmigusa-dyngusa. Nasze przedszkolaki ślą swoim najbliższym świąteczne życzenia zdrowia, pokoju, rodzinnego ciepła, optymizmu i pogody ducha.
Do życzeń dołączają się nauczyciele – Dla wszystkich „Motylków” i ich bliskich życzymy dobrych, pogodnych, rodzinnych świąt!