Dzisiaj czeka nas przygoda,

Wyruszajmy, czasu szkoda,

W bidon soczek, w termos kawa,

Świetna czeka nas wyprawa!

10 czerwca dzieci z grupy „Sówki” wybrały się na wycieczkę do Parku Dinozaurów Dinolandia w Inwałdzie. Po dotarciu na miejsce na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji! Na początku dzieci zwiedziły park dinozaurów wraz z Panią Przewodnik, tam dzieci dowiedziały się kto zajmuje się odkrywaniem dinozaurów, co jadły kiedy żyły i po co były im wielkie zęby oraz pazury. Następną atrakcją dla dzieci były dmuchańce oraz basen z piłkami. Tam dzieci mogły wspólnie się pobawić, a na koniec przejechać ciuchcią. Na zakończenie wycieczki dzieci miały warsztaty plastyczne, gdzie tworzyły swojego dinozaura. Uśmiechom i radością nie było końca!

Bardzo dziękujemy wszystkim Mamom, które w tym dniu jechały z nami na wycieczkę, dziękujemy za pomoc i za wspólnie spędzony czas!