Dzieci z naszego przedszkola w piątek 1 października obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Strach ma wielkie oczy” w wykonaniu aktorów Teatru „Skrzat” z Krakowa. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu: odpowiadały na liczne pytania aktorów, śpiewały, podawały różne rekwizyty, a na zakończenie nagrodziły aktorów gorącymi brawami. Przedstawiona historia była wesoła, a jednocześnie bardzo pouczająca. Dzięki ciekawej grze aktorskiej, muzyce, interakcji między aktorami i dziećmi oraz pouczającym scenkom, nasze przedszkolaki poznały znaczenie zwrotu „strach ma wielkie oczy”. Przedstawienie miało na celu ukazanie, że obiekt naszego lęku i strachu w rzeczywistości wcale nie jest taki groźny, na jaki wygląda.