Nasza placówka dołączyła do grona szkół w Polsce uczestniczących w nowej akcji Lidla  „Szkoły Pełne Talentów”.  Akcja rozpoczęła się 5 września 2022 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy- za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające owoc lub warzywo.

Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR , i przypisać je do naszej placówki. Można również kupon przynieść do przedszkola i zostawić u wychowawcy. Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne nagrody. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii – przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona sala komputerowa czy boty edukacyjne.

Im więcej przedszkolaków, rodziców, nauczycieli, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej placówki, tym więcej nagród uda się odebrać.

Uwaga podczas wyboru naszej szkoły na platformie należy wybrać województwo małopolskie, w miejscu gmina szukamy miejscowości CHEŁMEK i wybieramy naszą placówkę

lub

kliknąć w poniższy link „Przypisz talenciaka”

(sprawdź w nagłówku, czy wybrana jest nasza szkoła)

Pomocne bezpośrednie linki: