Wigilia Bożego Narodzenia to bez wątpienia niezwykły i uroczysty wieczór… 21. grudnia w grupie ,,Motylki” od samego rana panowała radosna i podniosła atmosfera, a to za sprawą wspólnego świętowania podczas ,,przedszkolnej wigilijki”. Przy blasku świateł choinki, dzieci usiadły do przystrojonego stołu, by wspólnie uczestniczyć w wyjątkowym poczęstunku. Nie zabrakło pysznych pierniczków
i świątecznych ciasteczek, a czas ten dodatkowo umiliły cicho rozbrzmiewające kolędy i pastorałki. Piękny biały obrus, świąteczne dekoracje oraz stroiki – wszystko to złożyło się na niepowtarzalny nastrój i wesoło spędzone chwile. W tym szczególnym dniu dzieci podczas zajęć dydaktycznych, opowiadały o bożonarodzeniowych tradycjach panujących
w ich domach, a także uczyły się, w jaki sposób składać świąteczne życzenia. Przedszkolaki są już gotowe wręczyć swoim rodzicom przygotowane wcześniej stroiki i z niecierpliwością oczekują tej chwili.

PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ NASZYM ,,MOTYLKOM” ORAZ ICH RODZINOM SERDECZNE ŻYCZENIA.

NIECH NADCHODZĄCE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

WYPEŁNIĄ PAŃSTWA SERCA MIŁOŚCIĄ, NADZIEJĄ I POKOJEM

ORAZ PRZYNIOSĄ CZAS PEŁEN RADOSNEJ, RODZINNEJ ATMOSFERY,

A W NOWYM ROKU DOPISUJE ZDROWIE I WSZELKA POMYŚLNOŚĆ!

Wychowawczynie