Home z życia przedszkola „Misie” w Krakowie
„Misie” w Krakowie PDF Drukuj Email
wtorek, 20 listopada 2018 11:17

krakow
16 listopada „Misie” wraz z rodzicami pojechały do Krakowa. W programie był: Klockoland. Dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. „Cztery żywioły”. Poznały zagrożenia ze środowiska naturalnego, wykonywały proste doświadczenia, dzięki którym odkrywały zagadki otaczającego świata. To była świetna zabawa. Następnie dzieci wraz z rodzicami udały się do teatru „Groteska” na przedstawienie wg scenariusza J. Brzechwy pt. „Czerwony Kapturek”. To niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci i dla rodziców. Po obejrzeniu spektaklu przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach teatralno –plastycznych. Wykonały przepięknego „Czerwonego Kapturka”.

Był to udany wspólny wyjazd.Pełni wrażeń, zrelaksowani i trochę zmęczeni po całym dniu wróciliśmy do domu.