ochrona danych osobowych

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

KONTAKT

Samorządowy Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 2
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 2
Chełmek, ul. Brzozowa 9
 tel./fax 33 846 12 97
kadry@szspchelmek.pl 

konto bankowe
Bank PKO BP
77 1020 2384 0000 9202 0218 3556 

Inspektor Danych Osobowych

668 620 696

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Home z życia przedszkola PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA w gr. "KOTKI"
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA w gr. "KOTKI" PDF Drukuj Email

mis 13     

„PRAGNIEMY, ABY DZIECI WYRAŻAŁY SWOJE EMOCJE POPRZEZ TWORZENIE A NIE NISZCZENIE, BY NAZYWAŁY NIE NAZWANE, MALOWAŁY NIE NAMALOWANE, WYŚPIEWAŁY NIE WYŚPIEWANE…”

     21 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Brały w niej udział dzieci 3-letnie z grupy „Kotki”, które rozpoczęły przedszkolną edukację. W tej ważnej dla dzieci uroczystości uczestniczyła pani dyrektor Iwona Bochenek oraz zaproszeni przez dzieci najbliżsi.

„Kotki” zaprezentowały przed gośćmi program artystyczny przygotowany wspólnie z paniami: Dorotą Szklarczyk i Dorotą Pawlak. Towarzyszyły mu piosenki i wiersze. Nie zabrakło emocji związanych z pierwszym występem małych przedszkolaków. Atmosfera wzruszenia udzieliła się wszystkim szczególnie podczas wypowiadania przez dzieci i rodziców słów roty ślubowania:

 

 

"Ja przedszkolak dzielny
Będę zawsze uśmiechnięty
Będę słuchał swoje panie
I zjadał całe śniadanie
Będę grzecznie się bawił i pilnie uczył
Żeby mamy i taty nie zasmucił"

        Następnie każde dziecko zostało pasowane na przedszkolaka poprzez dotknięcie „piórem kotkiem”. Każde dziecko otrzymało upominek i słodycze. Uroczystość zakończyła się zabawami przy muzyce i wspólnym poczęstunku.