Home z życia przedszkola ROK SZKOLNY 2018/2019 „PSZCZÓŁKI” ZMIENIAJĄ SIĘ W AKTORÓW
„PSZCZÓŁKI” ZMIENIAJĄ SIĘ W AKTORÓW PDF Drukuj Email

Nasze przedszkole realizuje projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Z tej okazji w dniu 26.03.2019 r. w grupie „Pszczółki” odbyły się zajęcia pt. „Aktorzy”. Podczas nich dzieci miały okazję przypomnieć sobie kim jest aktor oraz gdzie można zobaczyć grę aktorów. Przedszkolaki w grupach tworzyły „żywe fotografie” – gestami i minami naśladowały artystów przedstawionych na przygotowanych zdjęciach.

Z papieru stworzyły kostiumy, podobne do tych z różnych przedstawień teatralnych. W końcowej części zajęć „Pszczółki” zostały reżyserami. Dzieci wspólnie uznały, że praca aktorów jest niezwykle interesująca, a tworzenie kostiumów może być wspaniałą zabawą!